Banko Maçlar

 

Bahis dilinde banko, yüksek olasılıkla kazanacak olan karşılaşmanın sonucu anlamına gelir. Tabii ki yüksek bir kazanma olasılığına sahip bir maçın kesin kazanma garantisi yoktur. Bununla birlikte, bankoların gelme ihtimali çok yüksektir. İnter – Milan, ​​Fenerbahçe – Galatasaray gibi iki favori takımın karşılaşmasında banko diye bir şey genelde olmaz. Çünkü bu tür karşılaşmalar her zaman üç (üç) ihtimale de açıktır. Ancak, Barcelona – Real Sociedad karşılaşmasının Barcelona takımnın kazanacağını söylemek çok zıt olmayacaktır.

 

Peki bu banko maçları nerelerde nasıl kullanmalıyız. Kuponunuzdaki kazanma oranını, maçları yazarken yükseltme şansına sahipsiniz. İki karşı eşleşmeyi üst üste bindirerek sürpriz maçlarla birleştirerek yükseltmek mümkündür. Bu size aynı miktarda para ile daha yüksek getiri sağlar.
Banko maçların tespiti oyunun en kritik noktasıdır. Sonuçları doğru tahmin edebilmek için, ligin tüm detaylarını takip etmeli ve takımların veya bireylerin form durumlarını çok iyi incelemelisiniz. Kırmızı kartlarla ve sarı kart cezalısı oyuncuları tespit ederek, maç öncesi ekibin durumunu tahmin edebilirsiniz, böylece tahmininiz bir banko olup olmadığını öngörebilirsiniz. Favori takımınızın forvet oyuncusu devre dışıysa ve diğer oyuncu sarı kart cezalısı ise, en sevdiğiniz takım artık sizin için bir banko olarak kullanılamaz. Veya favori takımın sonbaharda başka bir takımla karşılaşması durumunda, bu karşılaşmada en az iki ihtimalden bahsetmek mümkündür çünkü sonbahardaki ekip en az bir hedef üzerine odaklanmış olabilir.

Kısacası, banko maçlar bilgilerinize göre şekillenen maçlar için gerçeği ifade eder. Başkasının bilgisine veya öngörüsüne güvenmemelisiniz. Yeterli zamanınız ve ilginiz varsa lig, takım ve oyuncuları kendiniz analiz ederek kendi bankolarınızı kendiniz oluşturun.